LOT 7

WIWEN NILSSON, BRICKA

Sterling silver, rund med rak, fasetterad kant. Stämplad AN, Lund 1946, Wiwen Nilsson, Sterling, Sweden. Diameter 39,8/40,5 cm. Vikt 1420 g. Obetydliga repor och bruksmärken.

25 Sep 2018
Sweden, Landskrona

25 Sep 2018
Sweden, Landskrona