LOT 15
W.J. Walter (19e eeuw)
Wintertje met schaatsers bij een molen
rechtsonder get. en gedateerd '49
olieverf op paneel, 15,5x20 cm
18 Mar 2020
Netherlands, Hague
18 Mar 2020
Netherlands, Hague