LOT 118
Waalko Jans II Dingemans (1912-1991)
Portret van een meisje in roze jurk. Gesigneerd en gedateerd 1961 l.b.
Afmeting: Paneel 44 x 34 cm.
19 May 2021
Netherlands, Rotterdam
Afmeting: Paneel 44 x 34 cm.
19 May 2021
Netherlands, Rotterdam