LOT 206
Weense beschilderd houten vitrine met bol front waarin beglaasde deur omlijst door deels vergulde zijden, rustend op gebogen poten en versierd met cartouches en bladmotieven, gemerkt: F. Schonthaler & Sohn, Wien, circa 1860, h. 10, br. 90, d. 40
07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum
07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum