LOT 596
Weense porseleinen sculptuur van ruiter te paard, met opschrift 'Levade-Spanische Reitschule, gemerkt: Augarten, h. 23 (1 stijgbeugel riem beschadigd)
27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum
27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum