LOT 00034
Varia-Auktion A526
Werner Wilhelm Neumann, l.u.mon.
verso sig. und dat. (19)88,
Erfurt 1916 – 2003 Frankfurt/M.,
‚Stillleben 1988‘, verso bet.Ž,
Öl/Lwd., 60 x 80 cm
17 Apr 2024
Germany, Frankfurt
verso sig. und dat. (19)88,
Öl/Lwd., 60 x 80 cm
17 Apr 2024
Germany, Frankfurt