LOT 100
Westhoff, mogelijk Louter C. Westhoff (1903-1982)
Cruiseschip de Nieuw Amsterdam bij de Kop van Zuid, haven Rotterdam, met op de achtergrond de Holland Amerika lijn, Hotel New York, gesigneerd en gedateerd '48 r.o.
Afmeting: Aquarel, 29,5 x 42,5 cm
24 Aug 2022
Netherlands, Rotterdam
24 Aug 2022
Netherlands, Rotterdam