LOT 157967-13

Widerberg, Frans
"Løpende" 1989
Widerberg, Frans
Oslo 1934 - 2017
Litografi, prøvetrykk, 60 x 80 cm
Signert nede til venstre: Frans W
Pedersen 527
Merknad:
Ikke inspisert ute av rammen.

29 Apr 2024
Norway, Fornebu

Widerberg, Frans
"Løpende" 1989
Widerberg, Frans
Oslo 1934 - 2017
Pedersen 527
Merknad:
Ikke inspisert ute av rammen.

29 Apr 2024
Norway, Fornebu