LOT 67

Wilhelmus Albertus Lammers (1857-1913)

‘Kip met kuikens in de stal’, gesigneerd ‘Wil Lammers’ r.o.Olieverf op doek op paneel, 55 x 70 cmWilhelmus Albertus Lammers (1857-1913)

Afmetingen: Olieverf op doek op paneel, 55 x 70 cm

Kunstenaar: Wilhelmus Albertus Lammers (1857-1913)

14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam

14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam