LOT 6
Wilhelmus Hendrikus Heinecke (1895-1978)
'Paarden op de kade', gesigneerd 'W. Heinecke' r.o.
Afmeting: olieverf op doek, 60,5 x 70,5 cm
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam