Willem Frederik Noordijk (1887-1970); Hollandse School (20e eeuw, Landschap met boerderij; Vader en moeder eend met pulletjes
Willem Frederik Noordijk (1887-1970); Hollandse School (20e eeuw
Landschap met boerderij; Vader en moeder eend met pulletjes
beide gesigneerd (linksonder/-midden)
olieverf op doek op paneel; inkt op doek, 13,5x16 cm; 9,5x12,5 cm (met lijst: 25,5x28 cm; 17x20,5 cm)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
29 Apr 2024
Netherlands, Hague