Willem Frederik Noordijk (1887-1970); Hollandse School (20e eeuw, Landschap met boerderij; Vader en moeder eend met pulletjes

Willem Frederik Noordijk (1887-1970); Hollandse School (20e eeuw

Landschap met boerderij; Vader en moeder eend met pulletjes

beide gesigneerd (linksonder/-midden)

olieverf op doek op paneel; inkt op doek, 13,5x16 cm; 9,5x12,5 cm (met lijst: 25,5x28 cm; 17x20,5 cm)

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

29 Apr 2024
Netherlands, Hague