Willem George Frederik Jansen (1871-1949) (2x), Herfstlandschap; Landschap met boerderij
Willem George Frederik Jansen (1871-1949) (2x)
Herfstlandschap; Landschap met boerderij
beide gesigneerd (rechts/linksonder)
1x olieverf op board en 1x olieverf op paneel, beide 25x35 cm (met lijst: 31x42 cm)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
29 Apr 2024
Netherlands, Hague