Willem George Frederik Jansen (1871-1949) , Ophaalbrug

Willem George Frederik Jansen (1871-1949)

Ophaalbrug

gesigneerd (linksonder)

olieverf op doek, 29x44 cm (met lijst: 53x68 cm)

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

Ophaalbrug

gesigneerd (linksonder)

29 Apr 2024
Netherlands, Hague