Willem George Frederik Jansen (1871-1949) , Ophaalbrug
Willem George Frederik Jansen (1871-1949)
Ophaalbrug
gesigneerd (linksonder)
olieverf op doek, 29x44 cm (met lijst: 53x68 cm)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Ophaalbrug
gesigneerd (linksonder)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague