Willem Horselenberg (1881-1961)
‘Waterkant met boot bij ondergaande zon’, gesigneerd ‘W. Horselenberg’ l.o.Olieverf op doek, 50 x 70 cmWillem Horselenberg (1881-1961)In een Nederlandse privéverzameling sinds de jaren '60.
Afmetingen: Olieverf op doek, 50 x 70 cm
Kunstenaar: Willem Horselenberg (1881-1961)