LOT 5

Willem Horselenberg (1881-1961)

‘Waterkant met boot bij ondergaande zon’, gesigneerd ‘W. Horselenberg’ l.o.Olieverf op doek, 50 x 70 cmWillem Horselenberg (1881-1961)In een Nederlandse privéverzameling sinds de jaren '60.

Afmetingen: Olieverf op doek, 50 x 70 cm

Kunstenaar: Willem Horselenberg (1881-1961)

14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam

14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam