LOT 61

Willem Maris (Jbzn), Den Haag 1872-1929, Twee badende meisjes, sepia aquarel, gedateerd '22, 143 x 98 cm.

Locatie
Loc.8

08 Apr 2024
Netherlands, Hilversum

Locatie
Loc.8

08 Apr 2024
Netherlands, Hilversum