Willem Maxiliaan van Heun (1812-1883), Een drukke dag op de markt
Painter / Artist / School
Willem Maxiliaan van Heun (1812-1883)
Technique / Size
olieverf op paneel, 20,5x28 cm (met lijst: 37x43 cm)
Signature / Dating
gesigneerd en gedateerd 'VHeun 1860' (midden links)
Extra Text
Conditie: enig oppervlaktevuil, verder goed
Origin / Exhibition / Lite
Het huidige lot is een kopie naar een schilderij van Salomon Leonardus Verveer (1813-1876), verkocht op: Veiling, Neumeister, München, 28 juni 2006, lot 774.
Painter / Artist / School
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
Origin / Exhibition / Lite