Willem Minderman (1910-1985) 2x, Gezicht op de watertoren van Scheveningen & Gezicht vanaf het duin op het Kurhaus Scheveningen

Willem Minderman (1910-1985) 2x

Gezicht op de watertoren van Scheveningen & Gezicht vanaf het duin op het Kurhaus Scheveningen

beide gesigneerd in potlood en genummerd

beide ets, 16x23 cm (met lijst: 31x38 cm)

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

29 Apr 2024
Netherlands, Hague