Willem Minderman (1910-1985) 2x, Gezicht op de watertoren van Scheveningen & Gezicht vanaf het duin op het Kurhaus Scheveningen
Willem Minderman (1910-1985) 2x
Gezicht op de watertoren van Scheveningen & Gezicht vanaf het duin op het Kurhaus Scheveningen
beide gesigneerd in potlood en genummerd
beide ets, 16x23 cm (met lijst: 31x38 cm)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
29 Apr 2024
Netherlands, Hague