LOT 47
Willem Witsen (1860-1923)
"Zicht op Leuvehaven, Rotterdam", genummerd 92 l.o., gesigneerd r.o.
Afmeting: Ets, 24,5 x 33 cm.
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam
Afmeting: Ets, 24,5 x 33 cm.
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam