LOT 73

Willem de Zwart
(1862-1931)
Varkens voor een boerderij (Pigs in Front of a Farm)
Signed lower left
Oil on canvas, 60.2 x 100.9 cm
Provenance:
- Collection H. Nijgh, Rotterdam
- Private collection, the Netherlands
Literature:
J.F. van Deene, Kunst en Cultuur, Algemeen Handelsblad, 20 March 1942
Exhibition:
Museum Boymans, Rotterdam, Negentiende eeuwsche schilderijen en aquarellen uit de verzameling H. Nijgh, December 1941 - March 1942
* Condition report available upon request

12 Dec 2022
Netherlands, Amsterdam

Willem de Zwart
(1862-1931)
Signed lower left
Provenance:
Literature:
Exhibition:

12 Dec 2022
Netherlands, Amsterdam