LOT 36
Willem van Nieuwenhoven (1879-1973)
Willem van Nieuwenhoven (1879-1973), 'Boer met trekezeltje op een erf', gesigneerd 'Willem van Nieuwenhoven' en gedateerd '1911' r.o.
Afmeting: Olieverf op doek, 47 x 34,5 cm
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam