Willem van Royen (1939) 3x, Abstracte figuren
Willem van Royen (1939) 3x
Abstracte figuren
allen gesigneerd
1x aquarel, zonder lijst, 19x31,5 cm (met passe-partout: 62x40 cm), 1x aquarel 27x20 cm (met lijst: 50,5x40,5 cm), 1x olieverf op doek, zonder lijst, 21,5x13 cm (met passe-partout: 62x40 cm)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Willem van Royen (1939) 3x
Abstracte figuren
allen gesigneerd
29 Apr 2024
Netherlands, Hague