LOT 39
Willem van den Berg (1886-1970), Landschap te Eemdijk
Willem van den Berg (1886-1970)
Landschap te Eemdijk
gesigneerd, gedateerd 1941 en geannoteerd (rechtsonder)
aquarel op papier, 14,5x29,5 cm (met lijst: 35x45 cm)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Landschap te Eemdijk
25 Mar 2024
Netherlands, Hague