LOT 71
William Smith (Engels, 1813-1859), Vee en rustende herder in landschap
Painter / Artist / School
William Smith (Engels, 1813-1859)
Technique / Size
olieverf op paneel, 35x43,5 cm (met lijst: 55x64 cm)
Signature / Dating
gesigneerd en gedateerd 'W Smith/1844' (linksonder)
Extra Text
Conditie: een paar oudere retouches, verder in goede staat.
28 Mar 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
28 Mar 2023
Netherlands, Hague