William Thornley (Engels/Frans, 1857-1935), Frans kustgezicht
Painter / Artist / School
William Thornley (Engels/Frans, 1857-1935)
Technique / Size
olieverf op doek, 25x40 cm (met lijst: 30x45 cm)
Signature / Dating
gesigneerd ' Thornley' (linksonder)
Extra Text
Conditie: vernis vergeeld, oppervlaktevuil, craquelé, doordrukking van het spieraam
Painter / Artist / School
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text