LOT 560

Willy Boers (1905-1978), Dubbel Zero

Painter / Artist / School

Willy Boers (1905-1978)

Technique / Size

collage op papier, 49x23,5 cm (66x40 cm incl. lijst)

Signature / Dating

gesigneerd en gedateerd 'Willy 19' (linksonder) en 'Boers 71' (rechtsonder)

Extra Text

Conditie: in de lijst beoordeel, het werk is niet zuurvrij ingelijst, enkele vlekjes en lijmsporen (bij het werk behorend?), verder goed.

Origin / Exhibition / Lite

Herkomst: Adams Amsterdam Auctions, 23 juni 2020, lot 182. Literatuur: E. van Dooren, 'Willy Boers 1905-1978', Naarden 1995, p. 356. Tentoongesteld: 1971, Münster, Galerie Bernd Clasing, nr. 5; 1972 Amsterdam, Stedelijk Museum, no. 5; 1974 Utrecht, 't Hoogt, nr. 22; 1974 Amsterdam, Galerie Asselijn, nr. 1.

29 Mar 2023
Netherlands, Hague

Painter / Artist / School

Willy Boers (1905-1978)

Technique / Size

Signature / Dating

Extra Text

Origin / Exhibition / Lite

29 Mar 2023
Netherlands, Hague