LOT 147
Willy Elize Belinfante-Sauerbier (1922-2014), gesign. r.o., vergaderen, kleurenlitho, oplage: 33/125
gesign. r.o., vergaderen, kleurenlitho, oplage: 33/125
02 Oct 2021
Netherlands, Hertogenbosch
02 Oct 2021
Netherlands, Hertogenbosch