Willy Sluiter (1873-1949), Jonge vrouw in de tuin met een zwarte kat
Painter / Artist / School
Willy Sluiter (1873-1949)
Technique / Size
olieverf op doek geplakt op paneel, 73x30 cm (met lijst:83,5x43,5 cm)
Signature / Dating
gesigneerd, geannoteerd en gedateerd 'Willy Sluiter/Zwijndrecht/1899' (rechtsmidden)
Extra Text
Conditie: craquelé, vernis vergeeld, enig oppervlaktevuil
Painter / Artist / School
Willy Sluiter (1873-1949)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text