LOT 114
Wim Bosma (1902-1985), Een haven met aangemeerde Katwijkse vissersboot
Een haven met aangemeerde Katwijkse vissersboot
Painter / Artist / School
Wim Bosma (1902-1985)
Technique / Size
gouache op papier, 45,5x58,5 cm (met lijst: 73x85 cm)
Signature / Dating
gesigneerd en gedateerd 'Bosma/-1952-' (linksonder)
Extra Text
Conditie: goed
12 Jun 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Wim Bosma (1902-1985)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
Conditie: goed
12 Jun 2023
Netherlands, Hague