LOT 114

Wim Bosma (1902-1985), Een haven met aangemeerde Katwijkse vissersboot

Een haven met aangemeerde Katwijkse vissersboot

Painter / Artist / School

Wim Bosma (1902-1985)

Technique / Size

gouache op papier, 45,5x58,5 cm (met lijst: 73x85 cm)

Signature / Dating

gesigneerd en gedateerd 'Bosma/-1952-' (linksonder)

Extra Text

Conditie: goed

12 Jun 2023
Netherlands, Hague

Painter / Artist / School

Wim Bosma (1902-1985)

Technique / Size

Signature / Dating

Extra Text

Conditie: goed

12 Jun 2023
Netherlands, Hague