LOT 44
Wim Heinecke (1895-1978), draagt signatuur Gijsbertus Johannes van Overbeek (1882-1947)
Stadsgezicht met paarden, gesigneerd r.o. Olieverf op doek, 38 x 58,5 cm.
Afmetingen: Olieverf op doek, 38 x 58,5 cm.
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam
14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam