LOT 56
Witgeschilderd Biedermeier bonheur met gestoken kuif, 2 glazen deuren, een lade en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, 195 x 110 x 46 cm.
27 Mar 2024
Netherlands, Diemen
27 Mar 2024
Netherlands, Diemen