Witgeschilderd gestoken houten heiligenbeeld: Madonna met Kind, 19e eeuw -defecten en ontbrekende delen-, hoogte 37 cm
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht