LOT 56
Woody van Amen (1936), Crossing Worlds, 1981
Crossing Worlds, 1981
Painter / Artist / School
Woody van Amen (1936)
Technique / Size
kleurenlitho, in potlood gesigneerd en gedateerd 1981, e.a (épreuve d'artiste/kunstenaarsexemplaar), 75,5x55,5 cm incl. lijst
12 Jun 2023
Netherlands, Hague
Crossing Worlds, 1981
Painter / Artist / School
Woody van Amen (1936)
Technique / Size
12 Jun 2023
Netherlands, Hague