Wortelnoten Chippendale-stijl bureau met 7 diverse laden en 6 verborgen zijladen op gestoken poten uitlopend in bolklauwpoten, eind 19e eeuw, h. 76, br. 156, d. 94 cm.
Walnut Chippendale-style writing desk with 7 drawers and 6 hidden side drawers, late 19th century, h. 76, w. 156, d. 94 cm.