LOT 1
Wortelnoten gefineerd bureau
Wortelnoten gefineerd Queen Ann-stijl bureau met klep waarachter vakverdeling en leer ingelegd, met onderin 4 laden en rustend op bol klauwpoten, Engeland 20e eeuw, h. 101 br. 74 d. 44 cm.
28 Mar 2023
Netherlands, Diemen