LOT 36
Wortelnoten gefineerd commode
Wortelnoten gefineerd Louis XVI-stijl commode met gecontouneerd blad, waaronder 3 laden rustend op bolklauwpoten, 19e eeuw, h. 77 br. 92 d. 45 cm.
28 Mar 2023
Netherlands, Diemen