LOT 66

Wortelnoten gefineerde Willem III salontafel op kolompoot uitlopend in viersprant, Holland ca. 1880, h. 60, br. 130, d. 103 cm. (fineer beschadigd)

Walnut veneered Willem III coffee table, Holland ca. 1880, h. 60, w. 130, d. 103 cm. (damaged veneer)

27 Mar 2023
Netherlands, Diemen

27 Mar 2023
Netherlands, Diemen