LOT 66
Wortelnoten gefineerde salontafel
Wortelnoten gefineerde Willem III salontafel op kolompoot uitlopend in viersprant, Holland ca. 1880, h. 60, br. 130, d. 103 cm. (fineer beschadigd)
28 Mar 2023
Netherlands, Diemen