Wortelnoten secretaire, achter de klep lades, vakjes en uitschuifbare schapjes, met ingelegde biezen en intarsia, Hollands, circa 1900 -gebruikssporen, enkele vochtvlekjes-, 101 × 83 × 49 cm

21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht

21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht