LOT 19
Meubelen en klokken
Wortelnotenfineer op eiken 3-laads commode met gecontourneerd blad en staand op klauwpoten, Nederland 19e eeuw, 78 cm hoog, 101 cm breed en 54 cm diep (restauratie object)
15 Apr 2024
Netherlands, Arnhem
15 Apr 2024
Netherlands, Arnhem