Wortelnotenfineer op eiken 3-laads commode met gecontourneerd blad en staand op klauwpoten, Nederland 19e eeuw, 78 cm hoog, 101 cm breed en 54 cm diep (restauratie object)

15 Apr 2024
Netherlands, Arnhem

15 Apr 2024
Netherlands, Arnhem