LOT 57
YTTERFODER MED STÄLL, ETT PAR
Porslin. Kina, 1900-talets första hälft. Med polykromt i kantoninspirerat utförande. Ställen med märkningar i rött. Total höjd 26 cm. Proveniens: inköpta på Antik-Kronan AB, Stockholm.
14 Aug 2018
Sweden, Landskrona
14 Aug 2018
Sweden, Landskrona