Yan Zoritchak

. Skulptur. Frankrike. "Fleur céleste". Signerad och daterad Zoricak Jan 90. Fasettslipat klarglas med innesluten dekor samt polykromt melerat glas. H 57,5 cm.

CONDITION REPORT: Smärre slitage. Ytsmuts.

16 Apr 2024
Sweden, Uppsala

16 Apr 2024
Sweden, Uppsala