LOT 661
doek, 120 x 100, 'Chinese Hero', gesigneerd en gedateerd r.o. 2006 -Herkomst: Willem Kerseboom Gallery- -met boek: 'Yin Kun, 'Chinese Hero'', Zaandam 2008, p. 23 met illustratie-
14 Aug 2020
Netherlands, Hilversum
14 Aug 2020
Netherlands, Hilversum