LOT 1103
Yixing theepot met verguld reliëf decor van onsterfelijke in landschap met karaktermerk op onderzijde, 20e eeuw
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch