LOT 1103

Yixing theepot met verguld reliëf decor van onsterfelijke in landschap met karaktermerk op onderzijde, 20e eeuw

07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch

07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch