Ype Wenning (1879-1959)
Ype Wenning (1879-1959)
“Twee boten te water”, gesigneerd en gedateerd 1917 r.o.
Pastel op papier, 38 x 65 cm.
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam
Ype Wenning (1879-1959)
Pastel op papier, 38 x 65 cm.
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam