LOT 1232
Stilleven met vergeet-me-nietje en 2 adonisblauwtjes 'Bleu du Souvenir', gesigneerd l.o., getiteld en gedateerd 2022 verso, olieverf op paneel, 29,5 x 24 cm
04 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
04 Oct 2022
Netherlands, Hilversum