LOT 40
Ytterfoder, jugend, Rörstrand, tidigt 1900-tal
Majolika. Med fyra hänklar. Krackelering, kantsprickor, fläckar. (Höjd 21, diameter 27)
04 Jun 2023
Sweden, Borlange
04 Jun 2023
Sweden, Borlange