Sold
Lot 0232

ŽIDLE BIEDERMEIER

Čechy 30. léta 19. stol. Pár elegantních židlí z dubového dřeva, zdobených linkovou intarzií, na čtyřech prohnutých nohách propojených třemi trnožemi. V. sedáku 51 cm. Celk. v. 94 cm. Stav A. Sedáky nově čalouněné. English Title: A PAIR OF BIEDERMEIER CHAIRS English Description: Bohemia 1930`s 1830`s A pair of elegant chairs of oak wood, string... more
Date
05 Dec 2020
Location
Czech Republic, Brno