LOT 136
Zaanse stoellok in noten kast, voorzien van bronzen cijferring en kwartierwijzer, dubbele bel bekroond door atlas en verguld metalen fries, 1e kwart 18e eeuw, h. 80 cm -geen gewichten-
12 Dec 2022
Netherlands, Hilversum
12 Dec 2022
Netherlands, Hilversum