LOT 96
Zeer fraai noten met wortelnoten dressoir met rijk gestoken decor, achter de 2 deuren bevinden zich 2 laden, 89,5 cm hoog, 146 cm breed en 65 cm diep
06 Jul 2020
Netherlands, Arnhem
06 Jul 2020
Netherlands, Arnhem