LOT 122
Zeer fraaie 19e eeuwse speeldoos met rol met 6 melodieen. Kast met ingelegd biesje op top en voorzijde. Compleet met sleuteltje en in uitstendend werkende staat, 12 cm hoog, 31,5 cm breed, 17 cm diep, 2,9 kilo
06 Jul 2020
Netherlands, Arnhem
06 Jul 2020
Netherlands, Arnhem